Gaziantep’te Konaklama Nasıldır?

‘Doğu’nun Paris’i’ olarak adlandırılan Gaziantep’te ve ilçelerinde konaklamak için pek çok otel alternatifi bulabilirsiniz.


‘Doğu’nun Paris’i’ olarak adlandırılan Gaziantep’te ve ilçelerinde konaklamak için pek çok otel alternatifi bulabilirsiniz.

Konforlu oteller genellikle şehir merkezinde yer alıyor. Şehir merkezinde 4 ve 5 yıldızlı otellerin yanı sıra butik oteller ve tarihi konaklar arasından da seçim yapabilirsiniz. Gaziantep’te konaklayacağınız bir çok otel bulunuyor bunun yanı sıra misafirhaneler de var tabi bu misafirhaneler devlet bünyesinde olduğu için 5 yıldızlı otel gibi olmaz ama kısa süreli ziyaretlerinizde kalabilirsiniz.

Gaziantep’te Konaklama Nasıldır?

Misafirhanelerin çoğu şehir merkezinde bulunuyor temizlik konusunda gayet temiz ve ferah odaları bulunuyor bazı Eski Antep Evleri’de butik otel olarak restore edilmiştir. Tarih seven birisi bu konakları tercih edebilir Eski Antep Evleri görülmeye değer yerlerdir gizli odalar çok güzel mimari yapılarıyla sizi hayran bırakacaktır oda içerisinde odalar kıyafet dolaplarının içinde gizlenmiş geçitler bulunuyor. Yaz aylarında bu yapılarda klima kullanmaya gerek yoktur çünkü kullanılan eski yapı taşları oda içerisini yeterince serin tutuyor kış aylarında ise biraz yetersiz kalıyor kısacası Gaziantep’te konaklama mekanlarında tercih çok Doğunun Paris’i Gaziantep sizlere kucak açacaktır. Gaziantep’e gelirken kalacak yer problemi yaşamanız çok düşük bir olasılıktır otel sayısı şehrin ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır.

Gaziantep’te Konaklama Nasıldır? içeriği, 05 Şubat 2019 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha