Holiday Inn Gaziantep - Şehitkamil

Gaziantep şehir merkezinde spa hizmetleri, restoranlar ve özel havalimanı servisine sahip şık bir otel. Göz alıcı ve modern mimarisi ile Holiday Inn Gaziantep - Şehitkamil oteli, şehrin eğlence ve iş merkezlerinin tam ortasında yer alıyor. Meşhur İpek Yolu'nun yanıbaşında yer alan otel konuklarına ücretsiz WiFi ve spa hizmeti sunan 93 ferah oda, Türk ve uluslararası mutfağı sunan iki restoran bulunuyor.


 

Gaziantep Oğuzeli Uluslararası Havalimanı'na ücretli özel havalimanı servisiyle 25 dakika mesafede yer alan otel iş amaçlı ziyaretler için ideal konumdadır. Otelin İş Merkezi'nde çalışabilir ve en yeni teknolojiyle donatılmış altı farklı etkinlik alanında 220'e kadar kişinin katılabileceği toplantı ve konferanslar düzenleyebilirsiniz. İşten sonra ise çatı katındaki Sandal Balık Restaurant'ta Ege lezzetlerini tadabilir veya No:8'de bir kadeh rakı ile dinlenebilirsiniz.

Şehre turistik gezi amacıyla geldiyseniz Zeugma Mozaik Müzesi'ne ve Bayazhan Gaziantep Kent Müzesi'ne yürüyerek şehri daha yakından tanıyabilirsiniz. Kısa bir taksi yolculuğuyla da Bakırcılar Çarşısı'nı veya Gaziantep Hayvanat Bahçesi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Ziyeretinizin amacı ne olursa olsun, otelin doyurucu kahvaltısı ile güne zinde başlayacaksınız. Günün sonunda 24 saat açık mini spor salonunda stresinizi atabilir veya hamam ve spada rahatlayabilirsiniz

Holiday Inn Gaziantep - Şehitkamil içeriği, 09 Ağustos 2021 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha