Gaziantepte Alışveriş Merkezleri

PRİME MALL GAZİANTEP AVM


PRİME MALL GAZİANTEP AVM

Gaziantepte Alışveriş Merkezleri

Primemall Gaziantep 13 Eylül 2013 tarihinde hizmete girdi. Prime Development, alışveriş merkezi projesi geliştirme ve yönetimi konularında 10 yıldan fazla uluslararası deneyime sahip; profesyonel ekibiyle tasarımı, işlevselliği, konforu, sosyal sorumluluğu ve çevreye duyarlılığı esas alan bir yaklaşımı benimsemektedir.

Perakende sektöründe, üstlendiği ve yürüttüğü projeleri başarıya ulaştıracak doğru ve yaratıcı çözümler üretmektedir. Proje geliştirme uzmanları, mimarlar, inşaat mühendisleri, kiralama ve finans uzmanları, alışveriş merkezi yönetimi ve pazarlaması konularında yetkin isimleri bir araya getiren kadrosuyla, başarılı projelere imza atmaktadır.

Geliştirip tamamladığı her alışveriş merkezinin yönetimini de üstlenen Prime Development, uzun yıllar cazibe merkezi olacak başarılı projeler için deneyimli ve güvenilir bir ortaklık teklif ediyor.

GLA 58.000m²

Mağaza Sayısı: 174 mağaza – 4 kat

Otopark: 1517 araç

Ana Kiracılar: Migros, Tekzen, Teknosa, Boyner, LCW, Porland, Vatan, Koton, Mango, GAP

M1 GAZİANTEP AVM

Gaziantepte Alışveriş Merkezleri

METRO PROPERTIES, toptan ve gıda perakendesinde uluslararası bir lider olan METRO AG’nin gayrimenkul kuruluşudur. METRO PROPERTIES tam 35 ülkede faaliyet göstermektedir ve dünya çapında 150,000 kişiden fazla bir kadroya sahiptir.  METRO PROPERTIES, toptan ve perakende sektöründe sahip olduğu kapsamlı deneyimi, gayrimenkul alanındaki geniş tecrübesi ve istikrarlı uygulama becerileri ile fark yaratmaktadır. Yeni yatırımlarda olduğu kadar, modern toptan ve perakende mağazacılığın ve ayrıca karma projelerin gelişiminin desteklenmesinde de iyi bir iş ortağıdır. METRO PROPERTIES, hem ulusal hem uluslararası düzeyde, aktif ve değer katan bir varlık yönetimi sunar; yatırımcılar, kiracılar ve müşterileri, dünya çapında uzman bir destek ile karşılaşırlar. Almanya’daki genel merkezinden başka şirket, Polonya ve Türkiye’de hizmet vermektedir. Diğer ülkelerde şirketin bölge temsilcilikleri ve METRO PROPERTIES çalışanları bulunmaktadır.

 

METRO PROPERTIES Türkiye Portföy;

  • Toplam arsa alanı 1.041.079 m²
  • Toplam kiralanabilir alan 383.425 m2
  • Toplam 17.143 araçlık otopark
  • 6 Alışveriş Merkezi (Adana, Bursa, Gaziantep, Konya, İstanbul Kartal ve Beylikdüzü)
  • 20 METRO Cash&Carry mağazası

FORUM GAZİANTEP AVM

Gaziantepte Alışveriş Merkezleri

3 Ekim 2013 tarihinde Türkiye’deki On Birinci ve Güneydoğu Anadolu’daki Birinci Forum olarak açılan Forum Gaziantep, toplam 120 milyon EURO yatırım değeri, 3 katta toplam 44.000 metrekare kiralanabilir alan ve 120 mağazası ile ziyaretçilerine alışveriş ve eğlence üzerine kapsamlı ve cezbedici olanaklar sunmaktadır. Forum Gaziantep, konut, alışveriş alanları, tren istasyonu, tramvay istasyonu, kamu binaları, stadyum, tarihi kent merkezi ile komşu, ana yolların birleşim noktasında ve ulaşım araçlarının geçiş yolu üzerinde olması sebebiyle mükemmel bir erişilebilirliğe sahiptir. Merkezi konumu, çekim alanının tüm şehri kapsamasını sağlamakla birlikte çevre illerden de ziyaretçi çekmektedir.

11 salonlu sinema kompleksi, hiper market, ulusal ve uluslararası markalar, cafe ve restaurantlar, teras alanları ile Gaziantep’in alışveriş ve sosyal yaşamının kalbi olmaya aday Forum Gaziantep; Mediamarkt, Cinemaximum, Migros, Boyner, LC Waikiki, Teknosa, Playland gibi önde gelen kiracılarının yanı sıra, Mavi, Samsung, Arçelik, Aker, Mango, Kip, Mudo City, Koton, Ebebek gibi diğer markalara da ev sahipliği yapmaktadır.

İstasyon cd. Yaprak Mah. No:76 Şehitkamil / Gaziantep

T. +90 342 211 85 55

SANKO PARK GAZİANTEP AVM

Gaziantepte Alışveriş Merkezleri

2009 yılında  faaliyete başlayan Sanko Park, toplam 127.000 m2 inşaat alanı ve 56.000 m2 kiralanabilir alanı ile bünyesinde her ihtiyaca yanıt veren 180 adet mağaza bulundurmaktadır.

Sanko Holding ve Rönesans Holding ortaklığı olan Sanko Park Alışveriş Merkezi, 2016 yılı Ağustos ayı itibariyle, Konukoğlu ailesinin tüm hisseleri devralması ile Sanko Holding bünyesine geçmiştir.

Sanko Park’ta, 2.995 m2 alanı ve 10 adet sinema salonu ile hizmet veren Avşar Sinemaları’nda vizyondaki filmleri takip ederken, Play Park tarafından işletilen 4.271 m2 alana sahip bowling ve eğlence merkezi ile gençlere eğlenceli vakit geçirme imkanı sunuluyor.

1.600 m2 alanda hizmet veren Mars Athletic Club ile spordan vazgeçemeyenler için donanımlı bir spor salonuna sahip olan Sanko Park, sağlıklı yaşamdan vazgeçmeyenler için hizmet veriyor.

Sanko Park Alışveriş Merkezinde yer alan ‘’Sanko Sanat Galerisi’’ Güneydoğu Anadolu Bölgesinin ilk özel sanat galerisi olma özelliği taşıyor. 2016 yılına kadar toplamda 300’den fazla sanatçı tarafından hazırlanan 185 sergiye ev sahipliği yapan Sanko Sanat Galerisi,  sanatseverlerle buluşmaya devam ediyor.

1.200 araç kapasiteli kapalı otoparkının yanında 50 araç kapasiteli Vale Park ile ziyaretçilerini ağırlayan Sanko Park, ziyaretçilerine ayrıcalıklı hizmet sağlıyor.

1.500 çalışanı ve 35 kişilik yönetim kadrosuyla, her alanda en iyi hizmeti sağlamayı hedefleyen Sanko Park Alışveriş Merkezi, Jones Lang LaSalle Türkiye (JLL) tarafından yönetilmektedir.

Kurulduğu günden bugüne pek çok ödüle layık görülen Sanko Park, Alışveriş Merkezi, ‘’Perakendeciler Derneği AMPD’den’’ 2010-2011 yıllarında ‘’Yılın İnsan Kaynakları Uygulaması’’ kategorisinde Mansiyon ile ödüllendirilmeye hak kazanmıştır.

Gaziantepte Alışveriş Merkezleri içeriği, 11 Ekim 2018 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha