Gaziantep Teknofest Festivali

Pandemi süreci sebebiyle tarih ve yer planlamalarında değişiklik yapılan TEKNOFEST 2020’nin yarışma takvimi belli oldu. Salgın dolayısıyla ziyaretçi katılımının olmayacağı TEKNOFEST 2020, 24-27 Eylül tarihleri arasında Gaziantep Havalimanı yerine Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde gerçekleşecek. Gaziantep, birbirinden heyecanlı Teknoloji Yarışmaları’na ev sahipliği yapmak için gün sayıyor.


Teknofest Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali, Türkiye'de düzenlenen havacılık, teknoloji ve uzay teknolojisi festivali. Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı ve Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin millî teknolojilerini geliştirmeyi hedefleyen ilk ve tek festivaldir.

Değerli İnsanlık Yararına Teknoloji Yarışmacı Adayımız,

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkileyen Korona virüs (COVID-19) sebebiyle evde kalmamız hepimizin sağlığı için çok önemli.  

Bu süreçte eğitim hayatımızı da evde sürdürmek zorunda kaldık. Fakat evde kalmamız demek çalışmalarımıza ara vermek anlamına gelmiyor aksine daha fazla üretmemize ve çalışmamıza daha fazla konsantre olarak çalışmalarımızı devam ettirmemizi sağlamalıdır.

Sizler için hazırladığımız bu kitte; uzaktan eğitim materyalleri, ilham verici içerikler, ücretsiz online eğitim platformları, online kitap, dergi ve motive edici videoların linkleri gibi yarışmalara hazırlıkta size yol gösterecek ve büyük faydası dokunacak kaynaklar yer alıyor.

Sizler bu ülkenin genç beyinleri, geleceğin teknoloji yıldızlarısınız. Evde de aynı üretkenliğe ve eşsiz yeteneklere sahip olacağınıza gönülden inanıyoruz.

Unutmayın salgın süresince evde kalmaya hem kendi  hem de sevdiklerimizin sağlığını korumaya devam edelim.

Türkiye’nin Teknoloji Hamlesi TEKNOFEST 2020 için geri sayım sürerken teknoloji yarışmaları için ne kadar heyecanlı olduğunuzun farkındayız. 

Bu heyecanı

Gaziantep Teknofest Festivali içeriği, 30 Ekim 2020 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha