Gaziantep’in Güzellik Uzmanı: Pınar Kutlar

Gaziantep’te Güzellik denilince akla ilk gelen Pınar Kutlar Güzellik ve Makyaj Stüdyosu ile güzelliğinize güzellik katmaya devam ediyor.


Gaziantep’te Güzellik denilince akla ilk gelen Pınar Kutlar Güzellik ve Makyaj Stüdyosu ile güzelliğinize güzellik katmaya devam ediyor.

Profesyonel bakım hizmetleriyle güzelliğinizi keşfedin. Güzelliğinizi profesyonel bakım yöntemleriyle ortaya çıkarmak istiyorsanız eğer, bütçenize uygun ürün anlayışı ile kaliteden ödün verilmiyor. Hizmet verilirken hijyen kurallarının onlar için çok önemli olduğunu vurgulayan Pınar Kutlar; malzemelerin kalitesini ve ucuza kaçmadan en kaliteli malzeme, en iyi sonuç hangisi verecekse ona odaklı çalıştığını söyledi. Türkiye’nin en iyi kalıcı makyaj uzmanı Pınar Kutlar hizmetinizde…

Siz Değerli Müşteriler İçin Sunulan Hizmetler

Bölgesel Zayıflama

Bölgesel zayıflama göbek, bel, basen bölgelerinde biriken yağların yok edilmesi için kullanılan yöntemlerdir. Bölgesel incelme olarak da geçer. Bölgesel zayıflamada basen, göbek, bacak, kalça gibi yağın fazla depolandığı bölgelerde uygulanan yöntemlerle bölgesel incelme sağlanabilir. Merkezde bölgesel zayıflamaya yönelik tıbbi masajlar ve vücut maske uygulamaları yapılmaktadır. Bu yöntemler, metabolizma hızını arttırır ve kasları çalıştırır böylece bölgesel yağların parçalanmasını sağlar.

Gaziantep’in Güzellik Uzmanı: Pınar Kutlar

Cilt Bakımı

Ciltte var olan fakat zaman içinde kaybolan değerleri kazandırmak amacı ile ürünlerde yapılan bakımdır. Sağlıklı ve güzel görünüme sahip istiyorsanız cildin ihtiyacı olanı cilde vermelisiniz. Cilt bakımı yapılırken ilk önce cilt tipi bilinmeli ve ona uygun ürünler kullanılmalıdır. Cilt tipini anlamak için estetiysen den ya da doktorlardan yardım almalısınız. Evde ya da güzellik merkezlerinde yapılan (profesyonel bakımlar ) size ilerleyen yaşlarda muhakkak ki geri dönecek ve cildinizdeki farklılıkları göreceksiniz. Yapılan bakımlar, kürler düzenli olarak yapıldığında kişi normal yaşından farklı bir görüntüye sahip olur bunun için cilt tipine uygun davranılmalıdır.

Kalıcı Makyaj

En çok kaş, kirpik ve dudak bölgelerine uygulanan, yanı sıra pek çok bölgeye de uygulanabilen sanatsal bir yöntemdir.

Gaziantep’in Güzellik Uzmanı: Pınar Kutlar

İpek Kirpik 

İpek kirpik uygulaması günümüz kadınları için çok pratik bir uygulamadır. Kişinin kendi kirpikleri üzerine tek tek ipek tanecikleri takılarak daha dolgun ve sık gösterme işlemidir. Profesyoneller tarafından yapılması çok önemlidir. Kadının kendi kirpiklerine zarar vermez. Anti alerjik ürünlerle yapılması gerekmektedir. Materyallerin steril olmasına çok önem verilmelidir. Bir aylık süreler içerisinde bakımı yapılırsa kişi ömür boyu kullanabilir.

Kalıcı Dudak

 • Düzensiz dudak çevresi düzeltilebilir.
 • Küçük dudaklar dolgun hatta sahip olabilir.
 • Yara izleri gizlenebilir.
 • Hat dışına taşan rujlara son verilebilir.

Kalıcı Eyeliner

 • Çekici ve net bakış yaratılabilir.
 • Küçük gözler daha büyük gösterilebilir.
 • Büyük gözler daha küçük gösterilebilir.
 • Yorgun görünümlü gözlere son verilebilir.
 • İstenmeyen Tüylerden kurtulmak için güvenli, hızlı, etkili, yan etkisiz ve acısız bir uygulamadır.

Kaş Tasarımı

 • Düşük kaşlar kaldırılabilir.
 • Bozuk kaş şekli düzeltilebilir.
 • Seyrek kaşlar kıl tekniği ile doldurulabilir.
 • Kaşta ki yarık kapatılabilir.
 • Tıbbi nedenler sebebi ile dökülmüş kaşlar yeniden tasarlanabilir.

Kirpik Perması

Kirpik perması, özel perma makaraları ile yapılan ve kirpiklere kavis kazandıran bir kirpik bakım işlemidir. Kirpik perması yaklaşık olarak 40-50 dakika sürmekte olup, kirpiğin uzunluğuna ve yapısına göre istenilen etkiyi oluşturur. Kirpikler vücudun en zor şekle giren tüyleri arasındadır. Bu nedenle perma yapılmaksızın istenilen kavise erişmesi bir hayli zor olabilmektedir. Kirpik perması kirpiklerin bir süre içinde kalıcı olarak kıvrık olmasını sağlayan kozmetik işlemdir.

Kirpik perması işleminde, kirpikleriniz uygun boyda bir kirpik permasına sarılarak uygun bir solüsyon uygulanır. İki ayrı solüsyon işlemi arasında kirpikleriniz hava ile temas etmeyecek şekilde maske ile korunur, bazı işlemlerde de ise gerek duyulmayabilir. İşlemin uzman ellerde gerçekleştirilmesi son derece önemli olup evde mevcut şartlar altında veya uzman olmayan bir yerde yapılmamasına dikkat edilmelidir. Kirpik permasında kullanılan kimyasalların göze teması çok tehlikeli olmakla birlikte işlemin steril bir ortamda gerçekleşmesi gerekmektedir.

Kıl Tekniği

Kıl tekniği ile kaş şekillendirme; bayanların en korkulu rüyalarından biri de; şekilsiz görünen, bir türlü uzamayan, uzadığı zaman şekil vermekte zorlandığımız, yüz hatlarına uygun ve dış görüntüsünü bozmayacak şekilde kaş şekillendirmektir. Son zamanlarda yaygınlaşan ve neredeyse kadınların gözdesi haline gelen en son tekniklerden biri de kıl tekniği ile kalıcı kaş kontörü, kalıcı makyaj (mikropigmentasyon), kaş şekillendirmesi ya da başka bilinen bir ismiyle kaş dövmesi yapılmasıdır. Uygulama tamamen doğal kıl efekti verilerek yapıldığı için kalıcı makyaj ile yapılan ya da kalıcı dövme ile yapılan kaş uygulamalarından çok daha doğal bir görüntüye kavuşturur.

Uygulama kesinlikle işinin profesyonelleri tarafından, steril ve hijyenik ortamlarda, uygulama salonları, estetik merkezleri yahut güzellik salonlarında yapılmalıdır. Aksi takdirde, yanlış yapılan bir uygulama, hatalı renk kullanımı, doğru şekil verilmemesi gibi durumlarda yüzünüzün doğallığı, bakışınız, size verdiği ifade tamamen ters bir etki yaratacaktır. Ve hiçbirimiz katı görünümlü, yüz tipimize, yaşımıza, cilt rengimize uymayacak bir görüntüye ve yüzümüzün en çok dikkat çeken ve yüz hatlarımıza anlam katan kaşlarımızın doğallığını bozmak ve kötü bir görüntüye sahip olmak istemeyiz.

Mikroblading

Mikroblading tekniği; Japon tekniği ile yapılan kaş şekillendirme metodudur. İğneler ile doğal kaşlara eşdeğer kıllar çizilerek deri altına boya enjekte edilir. Başarılı bir uygulama sonucunda doğal ve ayırt edilemez kaşlara sahip olunur.

Tek kullanımlık iğnelerle doğal kaş kılına özdeş kıllar çizerek derinin altına boya enjekte edilir. Sonuç son derece doğal ve kendi kaş kılından ayırt edilemez. Boyalar tamamen doğal bitki köklerinde ki pigmentten üretilmektedir. Kimyasal madde içermez, lisanslıdır.

Mikroblading tekniğinin kalıcılığı cilt yapısına ve cildin yağ oranına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 1 yıldır. İşlemin hamilelere, şeker hastalığı bununanlara, kan pıhtılaşma, kanama rahatsızlığı olanlara ve psikolojik rahatsızlığı bulunanlara uygulanması tehlikeli olduğundan yapılması sakıncalıdır. Bu kriterlerin dışında kişiler ise yaptırmak istedikleri takdirde mutlaka profesyonel ve işin ehli bir uzmana yaptırmalıdır aksi takdirde geri dönüşü olmayan kalıcı sorunlar veya istenilmeyen sonuçlar söz konusu olabilir.

Mikropigmentasyon

Mikropigmentasyon uygulaması mikro ince uçlu ve tek kullanımlık bir iğne ile yapılıyor. Bitkisel ve mineral içerikli boya bu mikro iğnelerle deri altına uygulanıyor. Uygulama kendi kıl şeklinize göre doğal kıl efekti verilerek tek tek çizilerek yapılıyor. Bu sayede karşınızdan bakan biri bunun kendi kaşınız mı yoksa kalıcı makyaj mı olduğunu anlamıyor.

Kıl tekniği mikropigmentasyonu kimler yaptırmalı?

 • Doğuştan kaş şekli seyrek olanlar
 • Yanlış kaş alımlarına bağlı olarak kaşı küsmüş olanlar
 • Daha kavisli ya da daha düz kaşlara sahip olmak isteyenler
 • Kaşlarını kalınlaştırmak isteyenler
 • Kaşlarında asimetri olan kişiler
 • Rahatsızlık sonucu kaşları dökülenler (kemoterapi görenler doktor izni alarak)

Epilasyon

Buz Lazer Ütüleme Epilasyon

Lazer epilasyon bugüne kadar acılı ve ağrılıydı ancak artık bu muhteşem BUZ LAZER ÜTÜLEME EPİLASYON sayesinde sadece uygulama yapılan bölgenize masaj yaptırıyor hissiyle kıllarınızdan kurtuluyorsunuz. Genital bölge lazer epilasyon bilindiği üzere en hassas bölgedir ve bu teknoloji ile artık tamamen acısız ve konforla lazer epilasyon yaptırabilirsiniz. Bu yöntemle yapılan sık atışlarla kıl folikülü yavaş yavaş ısıtılıyor. İncecik epidermis, atış aralarında hızla soğuyor.

Cihazlarda zaten kontak soğutma da var. Yanık bir yana, ağrı da tamamen ortadan kalkıyor. ütüleme lazer uygulaması masaj rahatlığına dönüyor. Ütüleme, hız da getiriyor, seanslar çok çabuk bitiyor. Masaj rahatlığının bir başka nedeni, uygulamanın sabit atışlarla değil, başlığın deri üzerinde “ütü yapar gibi” gezdirilerek yapılması. Bu nedenle uygulama tekniği “ütüleme” olarak adlandırılıyor.

Gaziantep’in Güzellik Uzmanı: Pınar Kutlar

Buz Lazer Ütüleme Epilasyonun Avantajları Nedir?

 • Uygulama acısız ve ağrısız olur,
 • Yanık riski minimaldir,
 • Cilde ciddi miktarda bir ışık verilmediğinden güneşten kaçmak gerekmez, hem de 4 mevsim!
 • Kullanım basittir, operatör kolayca öğrenir,
 • Kıllar yanmaz, koku olmaz,
 • Kontak ütüleme ile bölgede boşluk kalmaz, rötuş seansı gerekmez.

Bu seviyeye gelmesinde Gaziantep halkının etkisi olduğunu, Yaptığı işlemlerin kalitesi kendini bu seviyeye getirdiğini söyleyen Pınar Kutlar; Hanımefendilere teşekkür ederek Herkesi salonumuza bekliyoruz dedi.

Pınar Kutlar Güzellik ve Makyaj Stüdyosu Nerede?

İbrahimli Şubesi Adresi: Batıkent Mahallesi Kürşat Tüzmen Bulvarı 15 Nolu Sk. No:6 İbrahimli / GAZİANTEP

Karataş Şubesi Adresi: Şahintepe Mah. 400. Cadde, Oska Hamamı Yanı / Şehitkamil / GAZİANTEP

İletişim: 0342 999 3750 / 0532 423 9139

Hafta İçi: 08:30 – 19:00
Hafta Sonu: 09:00 – 18:00

Gaziantep’in Güzellik Uzmanı: Pınar Kutlar içeriği, 24 Ocak 2019 tarihinde Biantep.Com sitesinin Keşfet bölümüne eklenmiştir.

DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha