Dernek Sitesi - DernekWeb


Fırsat Detayı

İhtiyacınız Olan Dernek, Sendika, Belediye, Vakıf Web Sitesi Yazılımı ve Mobil Uygulama, Şimdi Sadece 75TL

Dernek Sitesi Denilince akıllara gelen Dernekweb için fırsatı yakalamak için lütfen web sitesini ziyaret edin. DernekWeb Sayesinde Hazır Dernek Sitenizi hızlı bir şekilde kurulmasına olanak sağlayabilirsiniz. Dernek Siteniz içerisinde aktif olarak online bağış ödemeleri ve aidat ödemeleri alabilir üyelerinize toplu sms ve toplu mail atabilirsiniz.

Hazır Dernek Sitesi içerisinde bulunan özellikleri say say bitiremeyeceğimiz DernekWeb 500'ü aşkın müşterisiyle 2018 yılından beri hizmet vermeye devam ediyor. biantep ile anlaşma sonucunda bu yılın sonuna kadar indirimli bir şekilde hizmet alabileceğiniz bir anlaşma yaptık. Dernek Siteniz için en uygun olabilecek bu sistemi kullanırken 7/24 Destek alabilir ve her şey dahil konsepti ile sizler hiç dokunmadan kurulumunu hosting mail hizmeti gibi tüm detayları sizler için geliştirebilirler.

DernekWeb ile birlikte dernek üyelerinize rahatlıkla haberlerinizi ve duyurularınızı yayınlayabilecek bir yönetim paneline sahip olursunuz. biantep üyeleri hadi durmayın sizlerde derneklerinizi dijitale taşıyın


  • Fırsatı Kaçırmayın! 899,00 ₺
  • Lokasyon
  • Fırsatın Bitiş Tarihi 31 Aralık 2022 15:53
  • Şu ana kadar bu fırsattan; 1 kişi faydalandı.
FIRSATI YAKALA
DEĞERLENDİRME 3.0

İçeriği Nasıl Buldunuz?

Captcha